B2B RUN Osijek 29.6.2017. - REZULTATI


Ukupni poredak - velike tvrtke:


  1. Atlantic grupa d.d.                                                                      00:57:59
  2. HEP                                                                                             00:58:52
  3. Žito d.o.o.                                                                                    01:02:38
  4. Zvijezda d.d.                                                                                01:05:58
  5. VODOVOD-OSIJEK d.o.o.                                                           01:08:33
  6. HRVATSKI TELEKOM D.D.                                                          01:10:51
  7. HARBURG-FREUDENBERGER BELIŠĆE D.O.O.                       01:12:06
  8. ERSTE & STEIERMÄRKISCHE BANK d.d.                                  01:12:37
  9. Klinički bolnički centar Sestre milosrdnice                                  01:14:14
  10. Centar za vozila Hrvatske d.d.                                                     01:15:24
  11. Span d.o.o.                                                                                  01:15:26
  12. Lidl d.o.o. k.d.                                                                              01:15:27
  13. Unikom Osijek d.o.o.                                                                    01:16:52
  14. GRAWE Hrvatska d.d.                                                                  01:17:16
  15. Panturist d.d.                                                                                01:24:13
  16. Vipnet                                                                                           01:25:43
  17. Raiffeisenbank austria d.d.                                                          01:29:16
  18. KentBank d.d.                                                                              01:48:15

Ukupni poredak - srednje tvrtke:


  1. Energos d.o.o.                                                                            01:05:03
  2. Elgrad d.o.o.                                                                               01:06:32
  3. Decathlon Zagreb d.o.o.                                                             01:07:22
  4. Running Gate by Ferivi                                                               01:07:32
  5. Meggle Hrvatska d.o.o.                                                              01:08:37
  6. GRADITELJSKO-GEODETSKA ŠKOLA OSIJEK                        01:11:00
  7. Centar za odgoj i obrazovanje "Ivan Štark" Osijek                     01:18:07
  8. Siemens Convergence Creators d.o.o.                                       01:19:58
  9. Bauerfeind d.o.o.                                                                         01:29:08

Ukupni poredak - male tvrtke:


  1. Dovikivati d.o.o. (Shoutem)                                                         01:03:17
  2. Inchoo d.o.o.                                                                               01:06:53
  3. Servier Pharma d.o.o.                                                                  01:08:16
  4. Escape                                                                                         01:08:18
  5. HIDROING d.o.o.                                                                         01:09:09
  6. Policijska uprava Osječko-Baranjska                                          01:09:35
  7. Spin d.o.o.                                                                                   01:13:46
  8. Dental centar Čes                                                                        01:15:20
  9. GIDEON BROTHERS                                                                   01:16:26
  10. GI-TA vl. Ferenc Ginder                                                               01:17:09
  11. Integra Group d.o.o.                                                                    01:18:47
  12. Regionalna razvojna agencija Slavonije i Baranje d.o.o.             01:24:19
  13. ODVJETNIČKO DRUŠTVO ZEC I PARTNERI D.O.O.                  01:27:54
  14. Atika projekti d.o.o.                                                                     01:28:58
  15. Mirakul d.o.o.                                                                              01:30:02
  16. IDT-inženjering d.o.o.                                                                  01:33:26
  17. Zetović d.o.o.                                                                              01:41:13

Pojedinačne nagrade


Male tvrtke – muški

  1. Filip Grgurić                         Escape                                                                          00:18:40
  2. Vedran Kaldi                        Dovikivati d.o.o. (Shoutem)                                           00:19:48
  3. Damir Korpar                       Inchoo d.o.o.                                                                 00:20:18

Male tvrtke – žene

  1. Gabrijela Juhas                    GI-TA vl. Ferenc Ginder                                                00:24:00 
  2. Katarina Dijaković                Inchoo d.o.o.                                                                00:25:27
  3. Marijana Kovač                    HIDROING d.o.o.                                                          00:26:46

Srednje tvrtke – muški

  1. Ante Živković                        Running Gate by Ferivi                                                  00:17:33
  2. Slaven Kožić                         Energos d.o.o.                                                               00:18:55
  3. Marin Pavela                         Decathlon Zagreb d.o.o.                                                00:20:36

Srednje tvrtke – žene

  1. Marina Mihić                         Centar za odgoj i obrazovanje "Ivan Štark" Osijek       00:24:32
  2. Elizabeta Haničar                  Centar za odgoj i obrazovanje "Ivan Štark" Osijek       00:25:27
  3. Danijela Petrić                       Decathlon Zagreb d.o.o.                                               00:25:52

Velike tvrtke – muški

  1. Ivan Cvetković                       Atlantic grupa d.d.                                                          00:19:03
  2. Siniša Resanović                   Atlantic grupa d.d.                                                          00:19:15
  3. Ivan Stanić                             HEP                                                                                00:19:30

Velike tvrtke – žene

  1. Silvia Šimunović                   Atlantic grupa d.d.                                                            00:21:11
  2. Jana Selič                             Atlantic grupa d.d.                                                            00:21:20
  3. Ines Mahovlić - Krpan          Atlantic grupa d.d.                                                            00:23:00

Nagrada za najbrži muški i ženski tim


Muški tim

  1. Atlantic grupa d.d.
  2. HEP
  3. Žito d.o.o.

Ženski tim

  1. Atlantic grupa d.d.
  2. HEP
  3. Centar za odgoj i obrazovanje "Ivan Štark" Osijek

Nagrada za NajFIT poduzeće


Male tvrtke

  1. HIDROING d.o.o.

Srednje tvrtke

  1. Centar za odgoj i obrazovanje "Ivan Štark" Osijek

Velike tvrtke

  1. Žito d.o.o.

Nagrada za "Najkreativniji tim"


  1. Panturist d.d.

B2B RUN Rijeka 1.6.2017. - REZULTATI


Ukupni poredak - velike tvrtke:


  1. Atlantic grupa d.d.                                                          00:55:56
  2. HEP                                                                                 00:58:19
  3. KBC Rijeka                                                                      01:08:13
  4. HRVATSKI TELEKOM D.D.                                              01:11:36
  5. GRAWE Hrvatska d.d.                                                     01:12:23
  6. ZAGREBAČKA BANKA D.D.                                            01:12:27
  7. Grad Rijeka                                                                      01:12:38
  8. Zvijezda d.d.                                                                    01:13:31
  9. Centar za vozila Hrvatske d.d.                                         01:14:00
  10. Dječji vrtić Rijeka                                                              01:14:56
  11. MONTER STROJARSKE MONTAŽE D.D.                        01:18:27
  12. Hrvatske ceste d.o.o.                                                       01:21:02
  13. Velpro d.o.o.                                                                     01:21:37
  14. ERSTE & STEIERMÄRKISCHE BANK d.d.                      01:21:53
  15. LJEKARNE PRIMA PHARME                                           01:23:16
  16. Strabag d.o.o.                                                                  01:26:24
  17. Lidl d.o.o. k.d.                                                                  01:32:58
  18. Dom zdravlja Primorsko-goranske                                   01:34:25

Ukupni poredak - srednje tvrtke:


  1. Stomatološka poliklinika Rident                                      01:01:42
  2. Drvenjača d.d.                                                                 01:02:30
  3. Elgrad d.o.o.                                                                    01:03:30
  4. Montelektro                                                                     01:03:40
  5. Elcon Geraetebau d.o.o.                                                 01:03:58
  6. NAVIS CONSULT d.o.o.                                                  01:04:29
  7. Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu         01:07:54
  8. Tia partner d.o.o.                                                             01:08:22
  9. Coadria d.o.o.                                                                  01:08:24
  10. KLINIKA ZA ORTOPEDIJU LOVRAN                               01:10:07
  11. Veleučilište u Rijeci                                                          01:10:23
  12. Građevinski fakultet u Rijeci                                            01:12:03
  13. BKS BANK AG, GLAVNA PODRUZNICA RIJEKA           01:12:09
  14. Ekonomski fakultet u Rijeci                                             01:15:38
  15. Samoborka d.d.                                                               01:15:58
  16. Jadranska vrata d.d.                                                        01:20:55
  17. JADROAGENT D.D.                                                         01:21:03
  18. Vard Design Liburna d.o.o.                                              01:22:14
  19. Alarm Automatika d.o.o.                                                  01:22:38
  20. Medicinska škola u Rijeci                                                01:23:18
  21. Hervis d.o.o.                                                                    01:25:01
  22. Fakultet zdravstvenih studija, Sveučilište u Rijeci           01:26:58
  23. Dhl international d.o.o.                                                     01:32:00
  24. Bauerfeind d.o.o.                                                             01:32:46
  25. Novi list d.d.                                                                     01:55:00

Ukupni poredak - male tvrtke:


  1. RIJEKAPROJEKT d.o.o.                                                        01:02:01
  2. KvarnerCAD                                                                           01:03:12
  3. Servier Pharma d.o.o.                                                            01:05:04
  4. Geodetski zavod Rijeka d.o.o.                                               01:05:42
  5. Odjel za matematiku u Rijeci                                                 01:06:41
  6. Hexis j.d.o.o.                                                                          01:07:09
  7. Infosit d.o.o.                                                                           01:07:46
  8. Katarina Line d.o.o.                                                                01:07:46
  9. Integra Group d.o.o.                                                               01:07:49
  10. Autoskola Formula                                                                 01:08:40
  11. RIS d.o.o.                                                                                01:10:42
  12. Autonippon d.o.o.                                                                   01:12:04
  13. UNISAFE d.o.o.                                                                       01:12:56
  14. Afro d.o.o.                                                                               01:13:20
  15. Adriatic top 20 d.o.o.                                                              01:13:37
  16. Medicom - računovodstvo d.o.o.                                           01:14:31
  17. IN CUBIS D.O.O.                                                                    01:15:29
  18. P-grupacija d.o.o.                                                                   01:17:15
  19. Osnovna škola Ivana Zajca                                                     01:20:07
  20. Flum-ing d.o.o.                                                                        01:20:16
  21. Infoprojekt d.o.o.                                                                     01:21:06
  22. Veracomp d.o.o.                                                                      01:21:08
  23. MEP d.o.o.                                                                               01:21:10
  24. Hrvatska gospodarska komora - Županijska komora Rijeka   01:22:20
  25. Nivago d.o.o.                                                                            01:22:28
  26. Bureau Veritas Croatia d.o.o.                                                   01:23:54
  27. M.A.I. Trade d.o.o.                                                                    01:25:35
  28. Primorska Banka d.d.                                                               01:25:51
  29. iAudit                                                                                        01:25:55
  30. Dentalna poliklinika Mady Maričić                                            01:26:19
  31. OŠ Kozala                                                                                01:26:43
  32. Odvjetnički ured Katja Jajaš                                                     01:28:17
  33. OLIVARI d.o.o.                                                                          01:28:29
  34. SPB inženjering d.o.o.                                                              01:28:56
  35. Dječji vrtić Bakar                                                                      01:29:33
  36. TEUT D.O.O.                                                                             01:31:38
  37. Alarm express                                                                           01:32:07
  38. Ujča                                                                                          01:33:05
  39. ULIX d.o.o.                                                                                01:34:44
  40. 3m (East) AG, Podružnica RH                                                   01:35:52
  41. Geotech d.o.o.                                                                          01:36:03
  42. Maersk Croatia d.o.o.                                                                01:43:57
  43. ESP d.o.o.                                                                                 01:48:38
  44. Pametan rast d.o.o.                                                                   01:50:02
  45. Leonidas travel                                                                          01:53:50

Pojedinačne nagrade


Male tvrtke – muški

  1. Matjaž Štanfel                         KvarnerCAD                                                                  00:17:10
  2. Daniel Ivaničić                         UNISAFE d.o.o.                                                             00:17:26
  3. Mateo Čakarun                       RIJEKAPROJEKT d.o.o.                                                00:18:13

Male tvrtke – žene

  1. Tina Novković Knežević         Osnovna škola Ivana Zajca                                            00:23:16
  2. Agata Swierk                          Katarina Line d.o.o.                                                        00:24:29
  3. Josipa Kastelc                        RIJEKAPROJEKT d.o.o.                                                 00:24:29

Srednje tvrtke – muški

  1. Vinko Zaninović                      Ekonomski fakultet u Rijeci                                           00:17:59
  2. Dean Starčević                       Drvenjača d.d.                                                               00:19:27
  3. Matej Rojec                            BKS BANK AG, GLAVNA PODRUZNICA RIJEKA         00:19:31

Srednje tvrtke – žene

  1. Ivana Pilaj                               Coadria d.o.o.                                                                 00:23:08
  2. Gabrijela Frlan                        Hervis d.o.o.                                                                    00:24:28
  3. Jelena Dorčić                         Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu         00:24:42

Velike tvrtke – muški

  1. Ivan Cvetković                       Atlantic grupa d.d.                                                           00:18:31
  2. Siniša Resanović                   Atlantic grupa d.d.                                                           00:18:37
  3. Gašper Dolher                       Atlantic grupa d.d.                                                           00:18:49

Velike tvrtke – žene

  1. Silvia Šimunović                   Atlantic grupa d.d.                                                            00:20:22
  2. Lada Tedeschi - Fiorio         Atlantic grupa d.d.                                                             00:20:50
  3. Jana Selič                             Atlantic grupa d.d.                                                            00:21:15

Nagrada za najbrži muški i ženski tim


Muški tim

  1. Atlantic grupa d.d.
  2. HEP
  3. Stomatološka poliklinika Rident

Ženski tim

  1. Atlantic grupa d.d.
  2. KBC Rijeka
  3. HEP

Nagrada za "NajFIT" poduzeće


Male tvrtke

  1. Hexis j.d.o.o.

Srednje tvrtke

  1. Coadria d.o.o.

Velike tvrtke

  1. Grad Rijeka

Nagrada za "Najkreativniji tim"


  1. Dječji vrtić Bakar

B2B RUN Split 18.5.2017. - REZULTATI


Ukupni poredak - velike tvrtke:


  1. Ericsson Nikola Tesla                                                      00:53:47
  2. AD Plastik d.d.                                                                00:57:44
  3. Atlantic grupa d.d.                                                          00:57:56
  4. HEP                                                                                 00:58:02
  5. HRVATSKI TELEKOM D.D.                                              00:59:32
  6. KBC Split                                                                        00:59:41
  7. Zvijezda d.d.                                                                   01:01:13
  8. Cemex Hrvatska d.d.                                                      01:01:39
  9. Slobodna Dalmacija                                                        01:04:51
  10. GRAWE Hrvatska d.d.                                                     01:08:53
  11. Centar za vozila Hrvatske d.d.                                         01:12:09
  12. Strabag d.o.o.                                                                  01:13:27
  13. ERSTE & STEIERMÄRKISCHE BANK d.d.                      01:14:18

Ukupni poredak - srednje tvrtke:


  1. Running Gate by Ferivi                                                      00:55:27
  2. Ekonomski fakultet u Splitu                                               00:58:52
  3. Elgrad d.o.o.                                                                      01:02:31
  4. HNK Hajduk š.d.d.                                                             01:03:01
  5. Hrvatski zavod za zapošljavanje Regionalni ured Split      01:03:23
  6. Adriagate d.o.o.                                                                  01:09:53
  7. Adriatic.hr                                                                           01:11:33
  8. Institut za oceanografiju i ribarstvo                                    01:20:18
  9. Poliklinika Medikol                                                             01:21:59
  10. Polleo Adria d.o.o.                                                             01:22:12
  11. HEP ELEKTRA D.O.O.                                                       01:23:02
  12. Konica Minolta Hrvatska - poslovna rješenja, d.o.o.         01:34:56

Ukupni poredak - male tvrtke:


  1. Prvi Treptač d.o.o.                                                              00:58:39
  2. Odvjetničko društvo "Primorac i partneri" d.o.o.               00:59:15
  3. Integra Group d.o.o.                                                           01:02:37
  4. Infomedica d.o.o.                                                               01:03:37
  5. IT Sistemi Nove Tehnologije d.o.o.                                     01:04:45
  6. Human Resources Cloud d.o.o.                                         01:08:39
  7. Navigare Yachting d.o.o.                                                    01:10:54
  8. NIRS TRGOVINA d.o.o.                                                      01:21:18
  9. Mediteranski institut za istraživanje života                         01:21:19
  10. Odvjetničko društvo Matulić, Bilić i Vrsalović d.o.o.          01:25:28
  11. Pjaca Hosteli d.o.o.                                                            01:25:45
  12. Break Time d.o.o.                                                               01:32:05
  13. Servier Pharma d.o.o.                                                         01:36:52

Pojedinačne nagrade


Male tvrtke – muški

  1. Damir Primorac                       Odvjetničko društvo "Primorac i partneri" d.o.o.          00:17:54
  2. Želimir Štaba                           Prvi Treptač d.o.o.                                                         00:18:26
  3. Ivan Lovrić                               Human Resources Cloud d.o.o.                                    00:19:23

Male tvrtke – žene

  1. Adela Vidović                          NIRS TRGOVINA d.o.o.                                                 00:22:59
  2. Eva Sandalich                         Navigare Yachting d.o.o.                                               00:24:49
  3. Jelena Matulić                         Odvjetničko društvo Matulić, Bilić i Vrsalović d.o.o.     00:25:10

Srednje tvrtke – muški

  1. Ante Živković                           Running Gate by Ferivi                                                  00:16:16
  2. Luka Petrić                               Running Gate by Ferivi                                                  00:18:52
  3. Mario Pepur                             Ekonomski fakultet u Splitu                                           00:18:55

Srednje tvrtke – žene

  1. Helena Gleđa                           Running Gate by Ferivi                                                   00:20:19 
  2. Željana Aljinović Barać            Ekonomski fakultet u Splitu                                            00:22:48 
  3. Vanesa Stipanov                      Poliklinika Medikol                                                          00:26:06

Velike tvrtke – muški

  1. Marin Koceić                            Ericsson Nikola Tesla                                                      00:17:01 
  2. Marko Ćatipović                       HRVATSKI TELEKOM d.d.                                              00:18:07 
  3. Zvonimir Režić                         AD Plastik d.d.                                                                 00:18:19 

Velike tvrtke – žene

  1. Nikolina Šustić Stanković         Ericsson Nikola Tesla                                                      00:17:59
  2. Ivona Zemunik                          KBC Split                                                                        00:18:36
  3. Silvia Šimunović                       Atlantic grupa d.d.                                                          00:19:55

Nagrada za „NajFIT poduzeće“


Male tvrtke

  1. Navigare Yachting d.o.o.

Srednje tvrtke

  1. Adriatic.hr

Velike tvrtke

  1. Cemex d.d.

Nagrada za "Najkreativniji tim"


1. IT Sistemi Nove Tehnologije d.o.o.   


Nagrada za najbrži muški i ženski tim


Muški tim

  1. Ericsson Nikola Tesla d.d.

Ženski tim

  1. Atlantic grupa d.d.